چند ایده مراقبت از سگ برای صاحبان و خریداران

 

چند ایده مراقبت از سگ برای صاحبان و خریداران

آیا واقعاً از صاحب سگ بودن لذت می برید؟ سگها به دلایلی تقریباً در همه جا یکی از سرگرم کننده ترین حیوانات خانگی هستند. شما باید با اطمینان از مراقبت صحیح از او ، یک همراه خوب برای آنها باشید. نکات و توصیه های زیر به شما کمک می کند.

 

نکات و توصیه های مفید برای مراقبت از سگ در خانه

اگر داروهای بدون نسخه یا داروهای تجویزی در خانه دارید ، آنها را از سگ خود دور کنید. اگر مشکوک هستید که سگ هر قرصی بلعیده است در اسرع وقت با دامپزشک تماس بگیرید.

شیوه زندگی روزانه شما می تواند به شما در انتخاب نژاد سگ کمک کند و برای شما مناسب است. به عنوان مثال ، اگر اهل تندخو هستید ، ممکن است یک سگ فعال بخواهید ، نه یک پودل. اگر شما ترجیح می دهید در خانه باشید ، یک سگ کوچک که زیاد در اطراف استراحت می کند مناسب است. شما باید سگی را پیدا کنید که مکمل شخصیت شما باشد.

این به سگ شما اطلاع می دهد که او همان کاری را که شما به دنبالش هستید انجام می دهد. سگ شما به سرعت می فهمد که رفتار خوب با تحسین پاداش می گیرد.

مطمئن شوید که ناخن سگ شما ناخن کوتاه شده است. اگر شروع به پیچیدن کنند ، احساس ناراحتی می کنند. می توانید کلیپرز بخرید و این کار را در خانه انجام دهید. اگر نمی توانید خودتان این کار را انجام دهید ، کافی است او را به نظافتچی ببرید – کوتاه کردن ناخن های او هزینه چندانی ندارد.

اگر از یک پناهگاه محلی سگ می پذیرید ، دامپزشکی پیدا کنید که بتواند سگ جدید شما را معاینه کند. سگهای پناهگاه ممکن است بیمار باشند یا ممکن است از قبل مریض باشند. شما باید مطمئن باشید که متوجه می شوید سگ شما شلیک می کند.

مطمئن شوید که سگ شما به اندازه کافی ورزش می کند. سگ ها نیاز به فعالیت های معمول و زمان بازی دارند. این از نظر جسمی و سلامتی آنها خوب است. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید ، چه پرتاب کردن توپ یا پیاده روی طولانی مدت ، هم شما و هم سگ خود از این کار سود خواهید برد.

سعی نکنید با انتخاب ارزان ترین غذای سگ که می توانید پول خود را پس انداز کنید. بسیار مهم است که اگر به غذای مغذی و با کیفیت بالا تغذیه می کنید ، مقدار زیادی به سگ خود بدهید. در حالی که این می تواند به معنای پرداخت هزینه بیشتر برای مارک های درجه یک باشد ، اما می توانید مطمئن باشید که سگ شما مواد مغذی مناسب را از منابع سالم دریافت می کند.

همیشه به سگ خود بیاموزید که چگونه با بند عمل کند. این ایمنی او را تضمین می کند و اطمینان می دهد که حیوان خانگی شما خیلی جلوتر یا پشت سر شما نیست. حتی اگر گاهی اوقات سگ شما با یک بند شل راه می رود ، مطمئن شوید که سگ این دستور را درک کرده است.

موهای اطراف پنجه های توله سگ خود را کوتاه کنید تا از کدر شدن آنها جلوگیری شود. قبل از هرگونه برش باید ابتدا از شانه برای صاف کردن خز سگ استفاده کنید. اگر از انجام این کار احساس راحتی نمی کنید ، می توانید یک آرایشگر این کار را برای شما انجام دهد.

سگ شما بهترین دوست شما خواهد بود ، و فقط عادلانه است که شما این لطف را پس بگیرید. تا زمانی که از نکاتی که در بالا خوانده اید استفاده کنید ، وظیفه خود را برای مراقبت از سگ جدید خود به خوبی انجام می دهید. با این توصیه ، شما و سگ خود می توانید در کنار هم زندگی شاد و سالمی داشته باشید.

 

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا