بیوگرافی رزیتا غفاری به همراه تصاویر

بیوگرافی رزیتا غفاری به همراه تصاویر

زندگی شخصی رزیتا غفاری

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او در تاریخ 25 دی ماه سال 1351 متولد شده است. ایشان فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما است و از سال 1374 در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرد.

این بازیگر خوش آتیه کشورمون همیشه سعی کرده است به دور از حاشیه باشد. رزیتا غفاری زندگی آرامی در کنار همسر و دخترش دارد و ورزش یکی از تفریحات مورد علاقه او است. ایشان در آشپزی نیز تبحر خاصی دارد.

زندگی مشترک

رزیتا غفاری در ابتدای جوانی و زمانی که 27 سال داشتن ازدواج کرد. و همسر او عباس صالحی از چهره پردازان کشورمان است.

ازدواج این زوج هنرمند خیلی ساده برگزار شد. آن ها یک سفر حج را به عنوان مهریه خانم غفاری تعیین کردن. ثمره این ازدواج یک فرزند دختر می باشد.

این زوج جوان چند سالی در تورنتوی کانادا اقامت داشته اند. که علت این اقامت این بود که عباس صالحی در رشته چهره پردازی در خارج از کشور به ادامه تحصیل بپردازد.

بیوگرافی رزیتا غفاری به همراه تصاویر

دختر این زوج در کشور تورنتو کانادا در زمان اقامت ایشان در آنجا به دنیا آمد. آنها بعد از پایان تحصیل عباس صالحی و بزرگ شدن دخترشان به کشور برگشتند.

رزیتا غفاری و همسرش عباس صالحی یک دختر به نام تارا دارند. تارا در آذرماه سال 1385 در تورنتو کانادا متولد شده است.

دوران حرفه ای بازیگری

بازیگری رزیتا غفاری از بازی در سریال در پناه تو در سال 1374 آغاز شد. کارگردان این اثر حمید لبخند بود و در تلویزیون به یکی از ماندگارترین اثر تبدیل شد.

بیوگرافی رزیتا غفاری به همراه تصاویر

این سریال از شبکه دو سیما پخش می شد و توانست مخاطبین زیادی جذب کند. این بازیگر ارزنده کشورمان از طریق تست بازیگری در این سریال به عنوان بازیگر مشغول به کار شد. یکی از نکات جالب در زمان شروع به کار ایشان عدم رضایت پدر بود. پدر ایشان علاقه ای به تبدیل رزیتا غفاری به یک چهره ی موفق در دنیای بازیگری نداشت.

اغلب مخاطبین این بازیگر را به عنوان بازیگر تلویزیون می شناسند و سابقه حضور او در سریال ها بیشتر از فیلم های سینمایی است.

از جلمه آثار این بازیگر توانا می توان به تبریز در مه ، روزهای زیبا ، عمارت فرنگی ، سی امین روز ، حانیه ، هاتف ، روشن تر از خاموشی ، در قلب من ، فصل زرد ، یکی مثل من و….. اشاره کرد. به تازگی مشخص شده است که این بازیگر ارزنده کشورمان در سریال کلبه ای در مه که به تازگی قرار است از شبکه سه به نمایش در بیاید حضور دارد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا