بهترین هدیه ولنتاین را چگونه انتخاب کنیم

بهترین هدیه ولنتاین را چگونه انتخاب کنیم

هدیه ولنتاین چه چیزی بخرم؟ مسلما این سخت ترین سوالی است که باید به آن جواب دهید.

اولین نکته در مورد کادو ولنتاین تاریخ آن است.! پس اول از همه تاریخ آن را یاداش کنید. (25 بهمن) یادتان باشد نه تنها باید هدیه شما عاشقانه باشد بلکه بهتر است چیزی باشد که مخاطب شما آن را نداشته است.

می توان گفت بهترین هدیه ولنتاین برای مخاطب شما چیزی است که او را خوشحال کند. مسلما چیزهایی مانند اندازه و قیمت نیز در مورد هدیه ولنتاین مهم است.

می توانید در کنار هدیه ولنتاین خود کارت پستالی با جملات عاشقانه قرار دهید تا عشق خود را به مخاطبتان نشان دهید.

در زیر مواردی را به شما بیان می کنیم که می تواند در انتخاب هدیه ی مناسب برای مخاطبتان به شما کمک کند.

مخاطبتان را بشناسید

اول از همه باید بگوییم که چیزهایی را نخرید که فقط انجام وظیفه کرده باشید. او این گونه متوجه می شود که شما هیچ تلاشی نکرده اید و وقت خود را به کارهای دیگر اختصاص داده اید.

به علایق او فکر کنید شما شرکت زندگی او هستید باید بدانید چه چیزهایی را دوست دارد و چه چیزهایی را دوست ندارد. بنابراین آنچه که احساس می کنید باعث خوشحالی او می شود بخرید. عاقلانه خرید نکنید بلکه به غرایز خود اعتماد کنید.

بهترین هدیه ولنتاین را چگونه انتخاب کنیم

قدرت گل

هیچ چیز نمی تواند مثل گل نشان دهنده دوست داشتن باشد. ولی با خرید ده گل رز قرمز گران قیمت اشتباه نکیند. این کار بسیار کلیشه ای است.

شما باید بفهمید او به چه گلهایی علاقه دارد. اگر گل رز است، پس بروید و گل رز بخرید. اما اگر اینگونه نیست، پس رز نخرید زیرا این کار تکراری است.

به جای خرید دسته گل رز یک دسته گل از گلهای مورد علاقه او در رنگ مورد علاقه اش تهیه کنید. این کار بسیار بیشتر از گلهای معمول ولنتاین معنی خواهد داشت و بیشتر بر روی مخاطب شما اثر گذار خواهد بود.

بهترین هدیه ولنتاین را چگونه انتخاب کنیم

جواهرات

می توانید امسال برای او جواهرات بخرید یا شاید هم نخرید این مسئله ایست که شما باید آن را حل کنید.

خریدن جواهرات می تواند برای شما بسیار پر هزینه باشد. پس در این مورد باید با احتیاط عمل کنید. اگر برای هدیه ولنتاین او هزینه کمی کنید باعث می شود آن هدیه خیلی ارزان به نظر برسد و این اتفاق بدی در رابطه شما ایجاد می کند.

شما باید توازن را رعایت کنید. نه هزینه زیاد و ول خرجی خوب است و نه هزینه کم، همیشه تعادل را حفظ کنید.

بهترین هدیه ولنتاین را چگونه انتخاب کنیم

عطر

عطر یکی از هدیه های خوب ولنتاین است. زن ها معمولا همیشه با بوی رایحه همراه هستن.

اگر رایحه ی او کم شده باشد، ولنتاین بهترین فرصت برای تقویت آن است. شما می توانید میز او را بررسی کنید تا متوجه این موضوع بشوید یا از دوست او کمک بگیرید.

شما همچنین می توانید از رایحه های نزدیک به رایحه ی مورد علاقه ی او استفاده کنید. هر چند این کار همراه با مقداری ریسک است ولی ارزش آن را دارد.

بهترین هدیه ولنتاین را چگونه انتخاب کنیم

عاشقانه در قلب

بعضی اوقات بهترین هدیه ولنتاین می تواند یک روز خاطر انگیز باشد. می توانید به اولین مکانی که در آن همدیگر را ملاقات کرده اید بروید. و یک روز را آنجا بگذرانید.

می توانید یک دفتر خاطرات از همه کارهایی که در مدت یک سال گذشته باهم انجام داده اید تهیه کنید و به او هدیه بدهید. یا می توانید فیلم مورد علاقه او را تهیه کنید و به همراه تنقلات با هم به تماشای آن بپردازید.

همیشه نیازی نیست احساس خود را با هدایای گران قیمت نشان دهید. سعی کنید دلیل واقعی وجود روز ولنتاین را به خاطر بیاورید و به کسی که برایتان مهم است آن را ابراز کنید.

موارد بالا تنها بخشی از هدایایی است که می توانید برای ولنتاین بگیرید. مسلما هر فردی دارای خصوصیات و سلایق مختلفی است و هرکسی باید در انتخاب هدیه مناسب به علایق طرف مقابل خود توجه کند تا بتواند بهتری هدیه ولنتاین را برای او تهیه کند.

نظر شما در مورد موارد بالا چیست؟ از نظر شما بهترین هدیه ولنتاین چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

منبع
منبع
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا