خلاصه داستان فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی + توضیحات تکمیلی

جدیدترین فیلم اصغر فرهادی تحت عنوان قهرمان در حال آماده سازی برای اسکار 2022 میباشد.مراحل پس تولید این فیلم در حال اتمام است و شرکت آمازون امتیاز پخش این فیلم را گرفته است. کمپانی آمازون کارهای قبلی فرهادی هم خریده بود و به موفقیت مالی و جشنواره ایی رسیده بود.

خلاصه داستان فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی + توضیحات تکمیلی

ورایتی برنده اسکار سال آینده رشته بهترین فیلم خارجی زبان را اصغر فرهادی با فیلم قهرمان میداند. شنیده ها حاکی از این است که فیلم (( یک قهرمان)) در جشنواره جهانی کن حضور پیدا میکند.

نکته جالب ماجرا اینجاست که مجله ورایتی در یک مطلب بلند به پیش بینی های زود هنگام برای مراسم اسکار 2022 دست زده است و رقبای مهم در رشته های مختلف را معرفی کرده است.

 

با توجه به این که اصغر فرهادی دو جایزه اسکار این رشته را دارد این پیش بینی خیلی دور از ذهن نیست. همینطور کمپانی آمازون امسال تولیداتش دو جایزه اسکار گرفتند و همینطور فیلم فروشنده ساخته فرهادی هم در سال های قبل برنده اسکار شد که کمپانی آمازون در آمریکای شمالی امتیاز آن را خریده بود.

با توجه با اطلاعات درز کرده اصغرفرهادی یکی از مدعیان اصلی کسب اسکار سال 2022 خواهد بود.

خلاصه داستان فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی + توضیحات تکمیلی

خلاصه ی داستان فیلم یک قهرمان

در حال حاظر اطلاعاتی راجب خلاصه ی داستان این فیلم به طور رسمی منتشر نشده است. به محض دریافت اولین اطلاعات رسمی در همین پست آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. با ما همراه باشید.

بازیگران فیلم یک قهرمان

خلاصه داستان فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی + توضیحات تکمیلی

در فیلم «قهرمان» امیر جدیدی، محسن تنابنده، رعنا آزادی‌ور، فرشته صدرعرفایی، سارینا فرهادی و جمعی دیگر از بازیگران که اغلب آنان چهره‌های جدید هستند مقابل دوربین فرهادی رفته‌اند و هایده صفی‌یاری نیز تدوین فیلم را بر عهده دارد.

در صورت تحقق پیش‌بینی نشریه ورایتی و کسب سومین جایزه اسکار برای ایران، فرهادی از آکی را کوراساوا با دو جایزه اسکار عبور خواهد کرد و با سه جایزه در کنار اینگمار برگمن و پس از فدریکو فلینی و ویتوریو دسیکا (چهار جایزه)، در رتبه دوم پرافتخارترین سینماگران در عرصه اسکار بین‌المللی قرار خواهد گرفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا