معرفی سریال های نوروز 1400 در شبکه های صداوسیما

دیگر به پایان سال 1399 نزدیک شده ایم . و دیگر منتظر فرارسیدن نوروز هستیم .یکی از مهم ترین اخباری که در سال جدید و در نوروز به آن میپردازیم فیلم و سریال های آن است .نویسندگان سایت حالیشه در نظر دارند به معرفی سریال ها و فیلم های نوروز در بخش فرهنگ و هنر بپردازند .پس در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی سریال های نوروز 1400

همه ساله در شبکه های مختلف سریال و مفیلم های مختلفی نشان داده میشود .که در ادامه آن ها را معرفی میکنیم .

سریال نوروز 1400 در شبکه یک

سریال نون خ

شبکه یک شبکه خانواده امسال هم برای بینندگان خود سریال زیبایی را تدارک دیده است. به اسم نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهییه کننده گی مهدی فرجی است این افراد به همراه تیم خود سریال را برای نوروز1400 شما تدارک دیده است.

این سریال در سه فصل از همین شبکه برای شما بینندگان آماده شده است .

اما بازیگران این سریال تقریبا بیشتر بازیگران قدیمی در فصل های گذشته  و اضافه شدن تعداد دیگری از بازیگران جدید در این فصل میباشد .

اکبر عبدی و علی صادقی دو بازیگر جدیدی هستند. که در این فصل به سریال پیوستن و نقش آفرینی میکنند.

پخش فیلم و سریال نوروز هشت آباد در نوروز 1400

سریال هشت آباد به کارگردانی  علی مسعودی و تهییه کننده گی اکبر تحویلیان در حال فیلمبراری است. تا در نوروز برای شما بینندگان پخش گردد . موضوع این سریال به این صورت است که علی مسعودی روایتگر داستانی از دهه شصت است.  این سریال  فیلم برداری خودرا  در مشهد با حفظ پروتکل های بهداشتی انجام داده است. و نام دیگر این سریال نوروز رنگی بوده .که در شب های نوروز آماده پخش میباشد.

بازیگران  هشت آباد فیلم و سریال نوروز

رابعه اسکویی، جواد خواجوی ، حمید لولایی ، داریوش سلیمی ، هادی عامل هاشمی ، شهرام قائدی و… هستند با این سریال همراه باشید .

سریال هشت آباد

 خانه عزیزفیلم و سریال نوروز در شبکه دو

این سریال به نویسندگی مشترک نوید محمودی و سعید دولت خانی در حال ساخت است .

سریال خانه عزیز ملودارمی است. که تا به الان از جزییات و بازیگران این سریال اصلا نامی برده نشده است و تنها موضوعی که در این مورد اعلام شد. تهییه کننده این سریال بود که آقای نوید محمودی میباشد. با این سریال از شبکه دو همراه باشید.

بوتیمار فیلم و سریال نوروز در شبکه سه

سریال جدید بوتیمار که قبلا به نام ویلا بوده به کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهییه کنندگی مهران مهم و نویسندگی سعید جلالی یکی از بهترین سریال ها در نوروز 1400 میباشد. که از شبکه سه قابل پخش است .با این سریال همراه باشید .زیرا موضوع این سریال سفر یک کارمند به شامل کشور است .و بسیار هم جذاب است حتما آن را تماشا کنید .لیستی از بازیگران این سریال را اعلام کرده اند که شامل مرجانه گلچین ، حمید لولایی ، علی صبوری ، هدایت هاشمی و… هستند.

نمونه ای از کار های این کارگران سریال زوج یا فرد بود ک در سال 98 در شبکه سه  روی آنتن رفت. و این سریال هم در حال حاضر در حال ساخت است.

سریال بوتیمار

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا