طالع بینی و شخصیت شناسی میوه؛ شخصیت خود را از انتخاب میوه ها تشخیص دهید .

فال و طالع بینی

آیا می دانستید. با انتخاب میوه می توانید. به این پی ببرید. که خودتان یا دوستانتان چه شخصیتی دارند. آیا اصلا این موضوع که با انتخاب میوه می توان. شخصیت خودت یا اطرافیانتان را پی ببرید. پس با سایت حالیشه همراه باشید. تا برایتان توضیحاتی را ارائه دهد. که با انتخاب میوه دلخواهتان راز های شخصی خودتان یا دوستانتان را تشخیص دهید.

میوه

میوه هلو

افرادی که از این میوه لذت می برن. و این را انتخاب می کنید. باید اعلام کنم. که شما فردی هستید. که رک گو و درست مانند هلو از زندگی لذت می برید. البته در فراموش کردن اتفاقات نظیر ندارید. برای دوستانتان ارزش بالایی قائل هستید.

به دلیل اینکه حس استقلال طلبی در شما زیاد است. باعث شده که شما فردی راست گو در زندگی خود باشید. عاشق ایده آل صبور و یکرنگ هستید. با این خصوصیاتی که دارید لازم است. که بیان شود. شما اصلا دوست ندارید. که احساسات خود را به دیگران نشان دهید. و برای آن ها از زندگی خود تعریف کنید.

هلو
هلو

پرتقال

اگر شما بین میوه ها پرتقال را میوه محبوب خود می دانید. باید بیان شود. که شما فردی قدرت مند و بسیار صبور می باشید. اگر کار هایتان را به آرامی انجام می دهید. اما کاملا با جسارت و درایت کامل آن را به اتمام می رسانی سخت کوش و پرتلاش هستید. کمی خجالتی هستید. اما در دوستی های که دارید. شخصی که می توانند. به ان اعتماد کنند شما هستید. شما دستان خود را بادقت انتخاب می کنید. و همچنین از درگیری و تنش پرهیز و دوری می کنید.

پرتقال
پرتقال

سیب

اگر میوه محبوب شما سیب است شما فردی رک گو هسیتد. شاید نتوانید که سازمان دهنده خوبی باشید. اما می توانید رهبری یک تیم کوچک را بر عهده بگیرید. و آن را مدیریت کنید. شما از سفر های کوتاه و غیره منتظره هستید. و زمانی که با شریک احساسی خود بسر می برید. جذاب و خونگرم هستید. و به شدت عاشق زندگی کردن می باشید .

سیب
سیب

میوه موز

افرادی که موز را دوست دارند. دارای شخصیتی گرم و طبیعتا با احساس هستید. اما شما دارای اعتماد به نفس پایین و خجالتی بوده. به دلیل طبع گرمی که شما دارید. دیگر افراد دوست دارند. که از شما سوء استفاده کننده. و موقعیت هایی را برای خود رقم بزنند. عاشق شریک احساسی خود هستید. و تنها دلیل این دوست داشتن هم در زمینه جسمی و روحیه او می باشد. بخاطر روشی که دارید شما با او در یک هماهنگی  کامل قرار گرفته اید .

موز
موز

گلابی

و اما افرادی که این میوه را انتخاب می کنند. دارای روحیات جذابی هستند. مانند کمی خجالتی هستند. و در بیان احساسات خود چندان راحت نیستند. و دوست دارند که با حرکات خود این را نشان دهند. اگر قرار باشد که یک کاری را انجام دهند. تمام ذهن خود را معطوف به انجام آن کرده و حتما هم به موفقیت دست پیدا می کنند. از انگیزه های مفید ذهنی لذت برده و دنباله رو این هستند. که از این اتفاقات مهم لذت کافی را ببرند .

شخصیت شناسی از طریق انتخاب میوه

آناناس

این افرادی که از این میوه خوششان می آید. دارای شخصیتی هستند. که به سرعت تصمیم می گیرند. و به همان سرعت هم عمل می کنند. در زمینه شغلی و خطر کردن در اجتماع شجاع و بی باک هستید. و دارای توانایی استثنایی در مدیریت هم می باشید. و کار ها روی دستتان نمی ماند.

آناناس
آناناس

نارگیل

افرادی که دوستدار این میوه هستند. دارای شخصیتی جدی و کمیاب هستید. و این افراد دارای فکر و شعور بالایی هستند. از روابط احساسی خود لذت می برند. و لازم است که بیان شود. بر روی دوستان و آشنایان خود و اشخاصی که دوستشان دارند. خیلی حساس می باشند. همه فکر می کنند. که شما دارای شخصیتی خود خواه هستید. ولی لازم است که بیان شود اصلا این خصوصیت در شما وجود ندارد. شما فردی گوش به زنگ هستید. و در زمینه شغلی از بالاترین درجه بر خوردار بوده اید. شما در زندگی دوست دارید. که شخصیتی عاقل در کنار شما قرار بگیرد. و فردی که عقل و احساس را با هم درگیر نکند .

نارگیل
نارگیل

انگور سیاه

افرادی که از این میوه خوششان می آید دارای شخصیتی این چنینی هستند. که در زندگی همه چیز را دوست دارند. و علاقه زیادی به این افراد دارند. و دلیل این موارد این است که این افراد دارای طبیعت گرم هستند. شور و شوق زیادی به زندگی و اتفاقات ان دارید از هر کاری حتی کار های کوچک مانند لباس پوشیدن ، خوردن ، خوابیدن زیاد لذت می برن. و در ادامه لازم است که بیان شود. این افراد دارای روحیه ای هستند. که سریع ناراحت می شود. و در همان لحظه از ذهنشان خارج می شود.

 

میوه گیلاس

افرادی که گیلاس میوه محبوب آنهاست. اینگونه هست که شما عاشق شیرینی های زندگی هستید. ولی زندگی تمام شیرینی های خود را به اینگونه به شما نشان نمی دهد. فراز و فرود ها به قول معروف بالا پایینی زیادی در زندگی و کار و موقعیت های حرفه ای شما دیده می شود. ما همشه وقتی وارد یک پروژه شده اید. مقداری پول هب دست آورید ولی نه زیاد. شما شریک صمیمی هستید. اما این به این معنی نمی باشد. که که بر احساسات شما بتوانند اثر بگذارند و شما را تغییر بدهند. منزل خود را مانند بهشت می دانید. و هیچ چیز را بیشتر این دوست ندارید. که در منزل باشید. و افرادی که دوستشان دارید مانند خانواده و دوستانتان در کنار شما باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا