انواع فال گیری و طالع بینی ، چگونه فال بگیریم

فال و طالع بینی

انواع فال ، فال گیری و طالع بینی را باسایت حالیشه یاد بگیرید.با ما همراه باشید تا درباره این موضوع اطلاعاتی را برای شما به اشتراک گذاشته شود .

فال گیری، فال تاروت چیست و چگونه انجام می شود؟

فال تاروت یکی از سرشناس ترین نوع هاي طالع بینی و فال گیری هست. که در فضای مجازی نیز به وفور از آن نقل می شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌هاي پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده از کارت هاي فال تاروت نه تنها برای پیش بینی و آینده بینی بهره گیری می شده. بلکه برای تربیت نفس آدمی هم مورد بهره گیری بوده است.

فال تاروت چیست ؟

یکی از قدیمی‌ترین روش‌هاي پیشگویی در تاریخ، تاروت بوده تاروت در قبل بیشتر مورد دقت اشراف و ثروتمندان بود. چون دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند. نادرند و یا هزینه‌هاي زیادی را دریافت می کنند.

گرچه در ایران فال تاروت چندان شناخته شده نیست. روش ها برای پیش بینی آینده بهره گیری از کارت هاي فال تاروت اعم از فال دیدنی است.

راه های درست کردن کارت های تاروت

یک دسته کارت تاروت شامل ۷۸ کارت هست. که می‌توانید خودتان نیز آن را درست نمایید. نوع، کیفیت، اندازه کارت ها اهمیت ندارد، برای این کار می‌توانید. از ورق مقوای محکم استفاده کنید. و ۷۸ عدد یک اندازه ببرید. حالا کارت ها را نقاشی کرده و نام آن را در زیر آن بصورت فارسی یا لاتین بنویسید.

کارت هاي تاروت از ۲ گروه تشکیل می شوند: سری بزرگ شامل ۲۲ کارت و سری کوچک شامل ۵۶ کارت، سری بزرگ کارت ها به مسائل مهم نیت می‌پردازد. و سری کوچک کارت ها به مسائل کوچک و کم اهمیت تر می پردازد.

حالا نوبت انجام فال گیری و فال تاروت هست.

برای انجام فال گیری، فال تاروت ابتدا باید کارت ها را با هم مخلوط کرده. و سپس آن ها را بر بزنید. یا به قول معروف مخلوط کنید. و این کار را تا زمانی که احساس کنید. مخلوط کردن کافیست ادامه دهید.

اگر برای شخص دیگری فال می گیرید(فال گیری). از او بخواهید با دستانی که با آن مسلط نیست. «یعنی اگر راست دست هست. با دست چپ و اگر چپ دست هست با دست راست» کارت ها را از وسط به دو قسمت تقسیم بکند و کارت هاي پایینی را بر روی کارت هاي بالایی قرار دهد.

اگر برای خودتان فال می‌گیرید. این کار لازم نیست. و تنها همان بر زدن کارت ها کافی می باشد.

بُر زدن کارت ها : بُر زدن به این معناست. که کارت ها را باهم مخلوط کنید. و یک کارت از میان کارت ها بکشید. و روی کارت هاي بالایی بگذارید. و این کار را چندین بار تکرار می کنید. و دقت کنید که پشت کارت ها رو به شما باشد.

فال تاروت

مراحل انجام فال تاروت، فال گیری و نحوه گزینه کارت ها

کارت هاي تاروت را در پارچه خوشگل و پررنگی قرار داده. «از رنگ هایي مثل بنفش، قرمز یا لاجوردی بهره گیری کنید.» و در درون جعبه اي نگه داری نمایید.

زمانی که خواستید فال بگیرید کارت ها را با آرامش از درون جعبه و سپس پارچه خارج کنید. و آن ها را مخلوط کنید. و پس از این که احساس کردید. کارت ها کاملا، مخلوط شده اند. آن ها را بسته به نوع فال تان گزینه کنید. در صورت تمایل و برای تمرکز قوی تر می‌توانید. شمع و عودی نیز روشن کنید. و به فضا رنگ و بویی خاص ببخشید.

بهتر است از دست چپ تان استفاده کنید زیرا  که به بخش ناخودآگاه و شهودی مغزتان مرتبط  تر هست.  و برای کشیدن کارت ها استفاده کنید. اما اگر چپ دست هستید. با دست راستتان این کار را بکنید. سوالاتی که از کارت هاي فال تاروت می‌شود. در حقیقت سوالاتی هست. که از ناخودآگاه فرد پرسیده می‌شود. و هر چقدر سوالات و نیت شفاف تر و کوتاه تر باشد. تاروت بهتر خواهد توانست. معرفت ناشی از ضمیر ناخودآگاه فرد را انعکاس دهد.

قبل و در حین کشیدن کارت ها چشمان تان را ببندید. و عمیق و آرام نفس بکشید، همینطور که دست هاي شما رو کارت ها حرکت می‌کند. به دست خود اعتماد کنید و کارت را بکشید.

گاهی در حین بُر زدن کارت ها کارتی از دسته کارت ها بیرون پریده و روی زمین می افتد، به این گونه کارت ها که خود به خود ظاهر می‌شوند. دقت نمایید. زیرا اغلب پاسخ پرسش شما را در خود دارند.
کارت ها می‌توانند برای اشخاص گوناگون تعبیر های متفاوت داشته باشند، تعبیر کارت ها را بخوانید. اما در عین حال دقت کنید. که حس تان را نیز دخالت دهید.

قبل از انتخاب و قرار دادن کارت ها باید نیت شما کاملا  روشن باشد. و باید مشخص کنید. که این فال به نیت مشاوره گرفته می شود. و یا پیشگویی، در روش مشاوره اغلب کارت میانی نقش راهنمای اصلی را دارد. و کارت هاي کناری آن اغلب نقش تقویتی را دارا می باشند.

فال تاروت ۷ کارتی

آسان ترین راه فال گیری تاروت به خصوص فال تاروت هر روز این هست. که یک کارت را انتخاب کرده. و به پیشنهادات آن دقت نمایید. ولی در صورتی که خواهان اطلاعات روشن تری هستید. فال زیر به شما توصیه می شود.

فال زیر یکی از متعارف ترین انواع فال تاروت هست. و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از قبل، حال و آینده کاربرد دارد.

کارت اول : نشان دهنده قبل و اتفاقاتی که بر نیت شما تاثیرگذارند.
کارت دوم : نشان دهنده اوضاع الان شما می‌باشد.

کارت سوم : نشان دهنده آینده اي که نزدیک هست.
کارت چهارم : نشان دهنده افکار و دیدگاه شما نسبت به نیت تان هست.

کارت پنجم : نشان دهنده شخصیت افرادی که به نیت شما مرتبط می باشند.
کارت ششم : نشان دهنده اتفاقات مثبت یا منفی غیر منتظره در ارتباط با نیت شما می باشد.

کارت هفتم : نشان دهنده جواب نهایی نیت شما می باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا